FRANCHISING

A+ A A-

Gerda Pilates Franchising Sistemi

Gerda Pilates Stüdyolarının yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi stüdyo imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Gerda Pilates eğitim ve destek programlarıdır. Diğer üstün özellikler dışında işletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır

 • Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.
 • Özellikle insan yönetimi, Spor ve finansal yönetimde deneyim.
 • Tüm zaman ve gücünü stüdyo yönetimi için harcama isteği ve imkanı.
 • Hareketlilik.
 • Min. 2 ay veya daha uzun sürebilen eğitim programına katılabilmek.
 • Bir Gerda Pilates stüdyosu işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.
 • Yatırım maliyeti Stüdyonun tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte 75.000 – 250.000 USD arasındadır.Gerda Pilates, kendi geliştirdiği stüdyolarının işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.

 • Gerda Pilates, işletmeciliği sadece şahsın kendisine verir. Bu kişi başkalarıyla parasal ya da başka şekilde ortaklık içinde olamaz. Şirketlere işletmecilik veremez.
 • İşletmecimiz, tüm zaman ve gücünü stüdyonun işletilmesine ve idaresine ayırması gerektiğinden; başka işlerin sorumluluğunda ya da yönetiminde olamaz.
 • İşletmecilerimiz her zaman işinin başında olan işletmecilerdir, uzaktan idare edenler değildirler.
 • Gerda Pilates bir bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca bir stüdyonun işletmeciliği ile sınırlıdır.İşletmecimiz stüdyonun başına geçerken Pilates ekipmanı, oturma grupları, dekor ve iç-dış reklam panoları vs. gibi tüm eşyaların yatırımını yapar. Ayrıca işletmeci adayı, lisans anlaşmasının imzalanması esnasında Gerda Pilates başlangıç ücreti ve lisans süresi sonunda iade edilen depoziti öder. İşletmecilerimiz, lisans aldığı süre boyunca, aylık net satışları üzerinden belli bir yüzde geliştirme ücreti ve isim hakkı ücreti ödemektedir. 

Gerda Pilates işletmecilerinin başarılarının bir nedeni ise lisans almadan önce katıldıkları, en ince detayına kadar PILATES işini öğrendikleri eğitim programıdır. Bu program, katılım ve performansa bağlı olarak 2-4 ay sürmektedir. Full-time olan bu program genellikle stüdyolarımızda geçmekte, ayrıca merkez ofisimiz tarafından verilen kurslarla takviye edilmekte ve değişik birçok safhadan oluşmaktadır. Eğitim programının son haftasında işletmeci adayımız Göktürk Genel Merkezimizde ki stüdyomuzda 2 gün misafir edilir... Ancak bu eğitim programını başarıyla tamamlayan kişiler Gerda Pilates lisans imkanına kavuşabilirler.
 

MÜRACAAT ve SEÇİM

Bir Gerda Pilates lisansı için müracaatlar Müracaat Formu'nun doldurulup tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar..

Seçim sürecimiz dört adımdan oluşur. Bunlar müracaat formunun değerlendirilmesi, ilk mülakatlar, herhangi bir stüdyomuzda gerçekleşen 5 günlük "İş Başında Deneme" çalışması ve son mülakatlardır. Bir önceki adım, her iki taraf için olumlu ise bir sonraki adıma geçilir. İşletmeci adayımız, karşılıklı nihai mutabakattan sonra eğitim programına başlar.

Ek bilgi ve detay için 0 212 322 74 93 veya 0 212 322 33 63 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: Salı, 25 Eylül 2018 04:04

Gösterim: 1318

Copyright © 2015-2018 Silkyspa. All Rights Reserved